DSC_1954 copy
DSC_1954 copy
DSC_2939 copy
DSC_2936 copy
DSC_2903 copy
DSC_2622 copy
DSC_2085 copy
DSC_2013 copy
DSC_1919 copy
DSC_1829 copy
DSC_1828 copy
DSC_1559 copy
DSC_1253 copy
DSC_1171 copy
DSC_1129 copy
DSC_1128 copy
DSC_1101 copy

Meditace a qigong v Thajsku

od 38 000 

Chcete udělat něco pro Vaše zdraví? Možná se Vám to povede na další qigong výpravě v doprovodu Petra Kochlíka u břehů Indického oceánu.

 • Recenze 0 Recenze
  0/5
 • Styl dovolené Typ dovolené
  Meditace a qigong
 • Stupeň obtížnosti Lehká
  1/8
 • Velikost skupiny Střední
  12
Vše o Meditace a qigong v Thajsku.

Chcete konečně udělat něco pro svoje zdraví? Co tak začít právě na dovolené v Thajsku? Petr Kochlík, skvělý lektor čínského zdravotního cvičení qigong (čchi-kung), se vypravil na méně známé ostrovy v Thajsku, aby pro Vás prozkoumal nejlepší místa na cvičení. Nakonec jsme vybrali ostrov Koh Chang, kam Vás touto výpravou srdečně zveme.

A nebojte, nemusíte celý den jen cvičit. Z aktivit, které jsou fakultativně k dispozici, si určitě vybere každý:

 • koupání na nádherných písečných plážích (resort má vlastní pláž, ale k dalším jezdí pravidelný autobus zdarma)
 • šnorchlování a potápění
 • treky v džungli, ale i lehčí procházky (například k vodopádům)
 • brázdění pobřeží na mořských kajacích
 • opravdu skvělá a exotická jídla
 • usměvavé lidi
 • prohlídku Bangkoku
 • skvělé masáže všeho druhu
 • a mnoho dalšího …

50 % sleva na kurz qigongu pro začínající

Zájemci o zájezd s meditací a qigongem do Asie mají možnost využít slevu 50 % na kurz qigongu pro začínající, viz webové stránky a email níže.

Petr Kochlík
TEL: 728694999
WEB 1: www.zy-qigong.cz
WEB 2: www.petrkochlik.cz

Předseda Zhong Yuan Qigong Česká republika
WEB: www.zyq-cr.cz
MAIL: mail@zyq-cr.cz

Co je a co není zahrnuto v ceně zájezdu
Ce je zahrnuto v ceně zájezdu?Položky zahrnuty v ceně zájezdu
 • Letenky z Prahy do Bangkoku zpět
 • Veškeré ubytování (hotel v Bangkoku, resort na ostrově Koh Chang).
 • Snídaně v hotelu i resortu, pokud to není uvedeno jinak v itineráři
 • Doprava soukromým mikrobusem z Bangkoku to Tratu a zpět
 • Trajekt na ostrov Koh Chang a zpět
 • Služby česky mluvícího průvodce (Petr Kochlík)
 • Cvičení qigongu a mediace s Petrem Kochlíkem
Co není zahrnuto v ceně zájezdu?Položky nezahrnuty v ceně zájezdu
 • Cestovní pojištění (možnost objednat u nás)
 • Pojištení storna zájezdu (možnost objednat u nás)
 1. 1. den Let Praha - Bangkok
 2. 2. den přílet do Bangkoku

  Odvoz taxi do hotelu v blízkosti turistického centra Khaosan road. Aklimatizace, procházka po okolí, odpočinek po cestě, ochutnávka místní kuchyně, obchůdky.

 3. 3. den Prohlídka města

  Navštívíme Velký palác, bývalé sídlo královské rodiny a nejstarší chrám v Bangkoku Wat Pho, se 46 m dlouhou sochou Buddhy, ležící v pozici, v jaké odešel do nirvány. Přívozem přes řeku Chao Phraya se dostaneme k velkolepému Chrámu ranních červánků Wat Arun a chrámu Wat Kalayanimit. Prohlédneme si část města a navštívíme trh s roztodivnými amulety.

 4. 4. den Přesun na ostrov Koh Chang

  Přesun na ostrov Koh Chang minibusem a trajektem. Ubytování v resortu a prohlídka okolí. Ostrov Koh Chang, Sloní ostrov, je druhý největší thajský ostrov, dlouhý asi 30 km. Koh Chang je členitý a hornatý, jeho vnitrozemí je pokryté džunglí. Pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře. Nejsou zde vysoké hotely ani víceproudé rušné silnice, obchůdky, bankomaty a restaurace tu ale všude najdete. Restaurace mají velkou nabídku skvělé thajské kuchyně, na své si jistě přijdou milovníci ryb, škeblí, chobotnic, sépií, krevet…

 5. 5. - 9. den Meditace a cvičení qigongu (čchi-kung) s Petrem Kochlíkem

  Meditace a cvičení qigongu (čchi-kung) s Petrem Kochlíkem – 1,5 hod ráno, 1,5 hod večer. Koupání v moři nebo bazénu. Fakultativně: Kurzy vaření a rybaření, návštěva sloní farmy, výlet k některému z vodopádů, mořské kajaky, výlet za šnorchlováním nebo potápěním, výlet k čínskému chrámu Wat Chao Po, koupání na jedné z nejhezčích pláží White Sands Beach (zdarma minibusem z
  resortu), široká nabídka masáží, další výlety z nepřeberné místní nabídky možností.

   

 6. 10. den přesun do Bangkoku

  Návrat do Bangkoku, nákup suvenýrů.

 7. 11. den Odlet do Prahy
Ubytování na zájezdu

Bangkok – hotel v těsné blízkosti turistického centra Khaosan road

Ostrov Koh Chang – resort u moře

V Thajsku  je  v  velmi teplé počasí, přes den kolem 30°C, obvykle s vysokou  vzdušnou  vlhkostí. Je tedy dobré volit spíše lehčí oblečení, pokud možno z materiálů, které rychle schnou. Je dobré mít s sebou také oblečení s dlouhými rukávy a nohavicemi, ať už kvůli klimatizaci v letadle, nebo slunci a také pro návštěvu chrámů, kde se zouvá a obvykle se nehodí holé nohy a ruce. Doporučit lze lehkou goretexovou bundu. Hodí se i lehký šátek ‑ proti studené klimatizaci na krk, proti prachu, příp. i slunci. Dobrá je i pokrývka hlavy proti slunci.

Na nohy se ve městě hodí sandály a určitě lze na výlety doporučit trekkingové boty, které už jsou trochu prošlápnuté a tedy netlačí.

Všechny věci by měly jít pohodlně sbalit do batohu na záda. Malý batůžek (i jako příruční zavazadlo do letadla) se hodí na výlety na vodu, svačinu, podložku na sezení/meditaci (třeba kousek karimatky) a další drobnosti. Určitě vezměte opalovací krém s vysokým faktorem. Hodí se malý notýsek nebo i jen bloček s lepícími papírky a tužka ‑ často je dobré si poznamenat organizační informace, adresu, nechat si namalovat plánek trasy Hodí se kapsa na krk, kterou lze i schovat pod oblečení ‑ lze v ní nosit peníze, pas. Vždy je dobré pro jistotu rozdělit finanční obnos na několik částek nošených (ukrytých) odděleně. Existují také opasky do kalhot se zipem, kam lze bezpečně ukrýt i velké částky. Doporučujeme si udělat i kopii pasu a víza pro případ ztráty. Adaptér na zásuvky obvykle není potřeba. Dále vezměte kapesní nůž, sluneční brýle a hodí se i čelovka (není nezbytná). Určitě nezapomeňte své léky, které užíváte a malou osobní lékárničku obsahující např. (živočišné uhlí, endiaron, ercefuryl ‑ pouze na předpis, analgetika, náplast desinfekci). Doporučujeme i desinfekční mýdlo (z lékárny), velmi se hodí i malé desinfekční gely (lékárna, drogerie) pro chvíle, kdy nelze použít umyvadlo. Proti komárům se doporučuje sprej s DEET (50%).

Pro vstup do Thajska není vyžadováno žádné očkování, jedinou výjimkou je doložení očkování proti žluté zimnici a to v případě, že jste v uplynulých šesti dnech navštívili zemi, ve které se tato nemoc vyskytuje.Před odjezdem do Thajska se doporučuje očkování proti břišnímu tyfu, proti poliomyelitidě a virové hepatitidě typu A. Je dobré zkontrolovat platnost očkování proti tetanu.

Celkové hodnocení
0/5

ZANECHTE KOMENTÁŘ